Nowy obiekt magazynowo-biurowy Energy Partners w Tarnowie Podgórnym

 
 
Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie 2018r Zarząd Energy Partners Sp. z o.o. sfinalizował transakcję zakupu nieruchomości zabudowanej obiektem produkcyjno-magazynowo-biurowym przy ulicy Poznańskiej 22A w Tarnowie Podgórnym. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi ponad 2200 m2.

Począwszy od marca bieżącego roku w nowym obiekcie odbywa się produkcja osprzętu kablowego średniego napięcia montowanego w technologiach prefabrykowanych (termo- i zimnokurczliwej). W nowoczesnej hali montażowej uruchomiona została również pierwsza w Polsce linia do produkcji rur i kształtek zimnokurczliwych wykonanych z gumy silikonowej oraz EPDM.

Magazyn wysokiego składowania zawierający 360 miejsc paletowych znacząco zwiększy możliwości logistyczne i produkcyjne naszej spółki, przez co obsługa klientów będzie jeszcze sprawniejsza a terminy realizacji zamówień krótsze.

W obiekcie znajduje się również specjalistyczne laboratorium badawcze EP-Lab zajmujące się zarówno kompleksową kontrolą jakości dostaw półproduktów, jak i badaniem oraz certyfikacją wyrobów gotowych.

Nowa lokalizacja Energy Partners znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego drogi ekspresowej S11 w Swadzimiu k/Poznania.
 
Serdecznie zapraszamy!