Aktualności

09.06.2019

Nowy obiekt magazynowo-biurowy Energy Partners w Tarnowie Podgórnym

 
 
Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie 2018r Zarząd Energy Partners Sp. z o.o. sfinalizował transakcję zakupu nieruchomości zabudowanej obiektem produkcyjno-magazynowo-biurowym przy ulicy Poznańskiej 22A w Tarnowie Podgórnym. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi ponad 2200 m2.

Począwszy od marca bieżącego roku w nowym obiekcie odbywa się produkcja osprzętu kablowego średniego napięcia montowanego w technologiach prefabrykowanych (termo- i zimnokurczliwej). W nowoczesnej hali montażowej uruchomiona została również pierwsza w Polsce linia do produkcji rur i kształtek zimnokurczliwych wykonanych z gumy silikonowej oraz EPDM.

Magazyn wysokiego składowania zawierający 360 miejsc paletowych znacząco zwiększy możliwości logistyczne i produkcyjne naszej spółki, przez co obsługa klientów będzie jeszcze sprawniejsza a terminy realizacji zamówień krótsze.

W obiekcie znajduje się również specjalistyczne laboratorium badawcze EP-Lab zajmujące się zarówno kompleksową kontrolą jakości dostaw półproduktów, jak i badaniem oraz certyfikacją wyrobów gotowych.

Nowa lokalizacja Energy Partners znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego drogi ekspresowej S11 w Swadzimiu k/Poznania.
 
Serdecznie zapraszamy!

14.03.2019

Energy Partners sponsorem charytatywnego biegu #LoveRun


W dniu 31 marca 2019 punktualnie o godzinie 12-tej na trasie wokół poznańskiego toru regatowego Malta rozpocznie się bieg charytatywny #LoveRun, którego celem jest zebranie funduszy na pomoc przytulisku dla zwierząt "U Wandy" w Przyborówku.

Bieg organizowany jest przez uczniów IX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu - prawdziwych pasjonatów, którzy swój wolny czas poświęcają na organizację społecznych projektów łączących dobrą zabawę, wysiłek fizyczny i pomoc potrzebującym.

Jako jeden ze sponsorów biegu gorąco zachęcamy do uczestnictwa - dystans do pokonania to trochę ponad 5 kilometrów.

Biuro zawodów będzie otwarte w dniu biegu od godziny 10-tej, zapisy przyjmowane są na stronie biegu #LoveRun do 29 marca.
 

 
 

 

20.04.2018

Szkolenie dla pracowników firmy JAMP

Szkolenie z praktycznego montażu muf taśmowo-żywicznych VxPN, które Energy Partners produkuje na licencji firmy Voltex odbyło się w dniu 18.04.2018 r w siedzibie spółki JAMP we Wrocławiu. JAMP jest jedną z największych firm wykonawczych branży energetycznej, prowadzącą działalność w zakresie projektowania oraz kompleksowego wykonania instalacji elektroenergetycznych, prac drogowych oraz budowlanych.

Całodzienne szkolenie praktyczne dla grupy kilkunastu monterów poprzedzone zostało 60-minutową prezentacją oferty firmy Energy Partners. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja ukazująca montaż głowic konektorowych 12/20kV typu EWTS oraz EWRS jak również pokaz zimnokurczliwych muf przelotowych serii ECS.

Tradycyjnie wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali oficjalne certyfikaty szkoleniowe producenta oraz komplet materiałów technicznych.

Z przyjemnością informujemy, że firma Energy Partners nie pobiera opłat za przeprowadzane szkolenia. Zachęcamy tym samym wszystkich wykonawców zainteresowanych podniesiemiem swoich kwalifikacji o kontakt z Inżynierem Technicznym, Panem Adrianem Koszkało w celu umówienia terminu szkolenia.

18.09.2017

Targi Energetab 2017

Po czteroletniej przerwie nasza firma wzięła udział w Międzynarodowych Targach Energetyki ENERGETAB 2017, które odbyły się w Bielsku-Białej w dniach 12-14.09.2017 r. Współorganizatorem stoiska wystawienniczego był producent przepustów kablowych i systemów uszczelnień - holenderska firma Filoform, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne owocne spotkania w przyszłości.
 

28.02.2017

Szkolenie certyfikacyjne w Tauron Dystrybucja S.A.

W dniu 24.02.2017 r Energy