Aktualności

20.04.2018

Szkolenie dla pracowników firmy JAMP

Szkolenie z praktycznego montażu muf taśmowo-żywicznych VxPN, które Energy Partners produkuje na licencji firmy Voltex odbyło się w dniu 18.04.2018 r w siedzibie spółki JAMP we Wrocławiu. JAMP jest jedną z największych firm wykonawczych branży energetycznej, prowadzącą działalność w zakresie projektowania oraz kompleksowego wykonania instalacji elektroenergetycznych, prac drogowych oraz budowlanych.

Całodzienne szkolenie praktyczne dla grupy kilkunastu monterów poprzedzone zostało 60-minutową prezentacją oferty firmy Energy Partners. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja ukazująca montaż głowic konektorowych 12/20kV typu EWTS oraz EWRS jak również pokaz zimnokurczliwych muf przelotowych serii ECS.

Tradycyjnie wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali oficjalne certyfikaty szkoleniowe producenta oraz komplet materiałów technicznych.

Z przyjemnością informujemy, że firma Energy Partners nie pobiera opłat za przeprowadzane szkolenia. Zachęcamy tym samym wszystkich wykonawców zainteresowanych podniesiemiem swoich kwalifikacji o kontakt z Inżynierem Technicznym, Panem Adrianem Koszkało w celu umówienia terminu szkolenia.

Szkolenie Energy Partners dla JAMP Szkolenie Energy Partners dla JAMPSzkolenie Energy Partners dla JAMP
18.09.2017

Targi Energetab 2017

Po czteroletniej przerwie nasza firma wzięła udział w Międzynarodowych Targach Energetyki ENERGETAB 2017, które odbyły się w Bielsku-Białej w dniach 12-14.09.2017 r. Współorganizatorem stoiska wystawienniczego był producent przepustów kablowych i systemów uszczelnień - holenderska firma Filoform, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne owocne spotkania w przyszłości.
 

28.02.2017

Szkolenie certyfikacyjne w Tauron Dystrybucja S.A.

W dniu 24.02.2017 r Energy